O Nás

Alizé Fashion House je multibrandový koncept, kde môžete nájsť najnovšie dámske a pánske kolekcie od svetových dizajnérov na jednom mieste ako Valentino, Missoni, Isabel Marant, Philipp Plein, By Far, Etro, Victoria Beckham, Vivienne Westwood, IRO, Linda Farrow a iné.

Dlhoročné skúsenosti, aktuálnosť, štýl. Aj to sú slová, ktoré vystihujú našu prácu, našu filozofiu počas každého dňa. Poskytujeme nadštandardné služby v oblasti starostlivosti o zákazníka a sme tu vždy pre Vás, aby sme Vám pomohli s výberom tých správnych kúskov. 

Alizé Vám ponúka módny zážitok. Ponúka svetoznáme značky s dlhoročnými tradíciami. Prináša kúsky z módnych mól, ktoré nikde inde na Slovensku nenájdete. 

  

  

ALIZÉ vzniklo v roku 2002 a od roku 2015 sa predajňa nachádza na prvom podlaží unikátneho nákupného centra Eurovea I v Bratislave, ktoré v sebe spája obchodnú, podnikateľskú a rezidenčnú funkciu a spolu s nákupnou a oddychovou zónou s výbornou gastronómiou, ktorú si môžete vychutnať na nábreží Dunaja, tvorí jedinečný komplex.

Po vybudovaní Eurovea II vznikne nové a zároveň najväčšie obchodné centrum v Bratislave, ktoré v sebe spája všetky prvky pre život v modernom meste.

Hledat: ""

0 ks
Nákupná taška: 0,00
  • KONTAKTUJTE NÁS:
  • eshop@alize.sk
  • +421 904 882 882
  • Nákupná taška (0,00 €)0